Budujeme partnerství

Již řadu let poskytujeme komplexní a profesionální služby v oblasti správy nemovitostí a bytových domů s využitím moderních technologií a týmem vysoce kvalifikovaných lidí.

Záleží nám na vzájemné důvěře

Filosofie našeho podnikání se opírá o individuální přístup a vytváření dlouhodobých, seriózních vztahů založených na důvěře, respektování daného slova i etiky podnikání.

Odborná kvalifikace

Bez kvalitních zaměstnanců se jako společnost neobejdeme, proto jsou důkladně vybíráni a pravidelně proškolováni předními odborníky v oblasti účetnictví a správy nemovitostí.

Ing. Naděžda Pavlová

Po ukončení studií na vysoké škole nastoupila do mezinárodní auditorské společnosti PwC, kde působila šest let a věnovala se převážně firmám v oblasti plynárenství, těžby ropy, telekomunikací a mezinárodním hotelovým řetězcům.

Dlouhodobě koordinovala auditní tým spolupracující v rámci poboček v České republice, USA, Indii a jednotlivých zemích EU. Působila také v J&T bance a.s. v oddělení IFRS konsolidací.

V oblasti správy nemovitostí působí od roku 2008 a snaží se dokázat, že i v tomto tržním segmentu lze poskytovat nadstandardní kvalitu služeb spojenou s partnerským přístupem.

Jako sami sobě

Protože sami řadu let působíme ve statutárních orgánech SVJ a podílíme se na jejich řízení, tak vše co jako firma děláme, děláme tak, jak bychom my sami v pozici člena výboru od správce očekávali.

Garance správnosti účetnictví

Účetnictví plně v souladu s platnými předpisy, možnost se na čísla spolehnout, mít po ruce potřebný detail, informaci nebo prostě jen někoho, kdo je ochoten vše srozumitelně vysvětlit, je právě to, co mnohá SVJ postrádají. U nás je to samozřejmost. Léta praxe v auditorské společnosti nás naučila držet vysokou laťku v kvalitě výstupů a umět rychle odhalit každou nesrovnalost v číslech.

Ing. Tomáš Pavel

Po ukončení studií na vysoké škole působil v mezinárodní auditorské společnosti Deloitte, kde se věnoval nadnárodním společnostem v oblasti telekomunikací, automobilového průmyslu a retailu.

Absolvoval několik pracovních pobytů v USA. Dalších osm let pracoval ve financích a marketingu společností T-Mobile a O2 Česká republika.

Po zkušenostech z korporátního prostředí se rozhodl věnovat rozvoji vlastní společnosti, kde se stará o koordinaci technických záležitostí a obchodní vedení firmy.

Nejste spokojeni s kvalitou služeb či fungováním vašeho současného správce?

Nebojte se změny. zajistíme pro vás jednoduchý a bezstarostný přechod pod naší správu kdykoliv během roku.

+420 772 777 222

info@tnfacility.cz

TN Facility s.r.o.

Kubánské náměstí 1391/11
(budova GARDEN ELEVEN, 4. patro)
100 00 Praha 10