Bytový komplex Dubeč

Netlucká, Praha 10

104

Bytů o které se staráme

107

garáží a parkovacích stání

2 200

platebních transakcí zúčtovaných ročně

127

individuálních vyúčtování ročně

Naše SVJ mělo od svého vzniku zajištěnu správu domu od jedné z velkých pražských správních firem. Po čase se rozhodlo firmu změnit a přešlo k malému poskytovateli správních služeb. Ten ovšem, jak se později ukázalo, neměl na účetnictví vlastní zaměstnance, ale využíval externích služeb.

Správní firma SVJ příliš neinformovala o své činnosti, statutární zástupci ji moc nekontrolovali a byli dlouhou dobu přesvědčeni, že je vše v pořádku.

Až s přistoupením nového člena do kontrolního orgánu SVJ se zjistilo, že účetnictví není správcem vedeno vůbec již déle než 1 rok. Správní firma následně činila jisté pokusy o nápravu, nicméně neodborným způsobem. Navíc se v té době s kontrolou dokumentace ozvala zdravotní pojišťovna i PSSZ, což bylo posledním signálem k nutné změně správce a zvolení nových členů statutárního orgánu SVJ.

Na základě doporučení jsme oslovili společnost TN Facility. Po úvodní kontrole bylo zřejmé, že se neobejdeme bez kompletní rekonstrukce účetnictví za 1,5 roku zpátky, a to včetně veškeré mzdové agendy, vyúčtování služeb, atd. Po nemalém úsilí se vše podařilo zachránit a s odstupem času vidíme, že jsme se rozhodli správně.

Výbor společenství SVJ Netlucká

Nejste spokojeni s kvalitou služeb či fungováním vašeho současného správce?

Nebojte se změny. zajistíme pro vás jednoduchý a bezstarostný přechod pod naší správu kdykoliv během roku.

+420 772 777 222

info@tnfacility.cz

TN Facility s.r.o.

Kubánské náměstí 1391/11
(budova GARDEN ELEVEN, 4. patro)
100 00 Praha 10